300 instagram Otomatik Begeni

300 instagram Otomatik Begeni

Otomatik Beğeni paketleri ne işe yarar?

Satın alacağınız Instagram otomatik beğeni paketleri sayesinde; 1 ay boyunca yükleyeceğiniz bütün fotoğraflara, satın aldığınız paket miktarınca otomatik beğeni gönderilir. Örneğin ortalama 200-300 beğeni alan hesabınıza Instagram 300 Otomatik Beğeni paketi satın alırsanız, o ay içerisinde yükleyeceğiz her fotoğrafa 500-600 adet beğeni gelir.

Otomatik beğeni paketi satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

  • Otomatik beğeni kullanacaksanız gönderilerinizin herkese açık durumda olması gerekmektedir. Eğer hesabınızı kilitli bir şekilde kullanıyorsanız fotoğraf yüklemeden önce hesabınızı açık duruma getirmeniz gerekmektedir. Beğeniler yüklendikten sonra tekrar hesabınızı gizleyebilirsiniz.
  • Web sitemizde satılan beğeni paketlerinin tamamı Türk ve aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Daha ucuza hizmet verdiğini iddaa eden bazı web siteleri yabancı bot hesaplarla beğeni göndermektedir. Bu şekilde kalitesiz hizmet sağlayan web sitelerinizi tercih etmeniz hesabıza kalıcı zararlar verebilir. Ayrıca beğenilerinizi inceleyen birisi yabancı bot hesapları kolaylıkla farkedeceği için prestij kaybı yaşarsınız.

Yetkililerimiz Ödeme Kontrolü Yaptıktan Hemen Sonra İşlem Başlatılır. 5-10dk İçerisinde İşlem Biter.

Evet 3D Ödeme Güvenliği Mevcut. Shopier Firması İle Çalışmaktayız.

Düşmelere Karşı Fazladan Abone - Takipçi Gönderimi Yapılmaktadır.

Şuanda Bayilik Sistemimiz Mevcut Değil. İlerleyen Zamanlarda Bayilik Sistemimiz Aktif Olacaktır.